VIP Black Magic,приворот,приворот по фото,привязка,кладбищенский приворот,эгильот,заказать порчу,работа с фантомом,черный маг украина,черный отворот,рассорка любовников,половая привязка

Чёрный МАГ СВЕТЛЕНА. Привороты. Порча. Магическая помощь.Услуги мага.

Здравствуй гость.


Поиск по сайтуrss

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча "гаряча лінія"

 «гаряча» лінія за номером 116 111

 

Як вберегти дитину від сексуального насильства? Поважайте її фізичні та духовні кордони.

Фізичні кордоні обмежуються нашим тілом. Буває, що батьки поважають кордони одне одного, але не поважають кордони дитини. Наприклад, багато кому неприємні дотики сторонніх осіб. Досить часто можна спостерігати ситуацію, коли далекі родичі, яких дитина не знає - змушують цілувати їх в щічку, обійматись, сідати на руки і т.д. Дитині може бути це неприємно і важливо пояснити, що дитина завжди може сказати "Ні" і це не буде проявом нечемності чи невихованості. Не потрібно сварити дитину за її небажання це виконувати, адже таким чином ми показуємо дитині, що її кордони, бажання та почуття є неважливими.


 

Не потрібно обговорювати дуже інтимні речі з дитиною при сторонніх. Дитині може бути це неприємним.

 

Фізичні кордони - це також простір навколо людини. Привчіть дитину до того, щоб коли вона заходила до вашої кімнати - обов'язково запитувала дозвіл про це і робіть так само по відношенню до неї. 
Пам'ятайте, на все має бути згода дитини - адже це ознака ненасильницьких відносин.

 

Духовні кордони - те, у що людина вірить, її переконання, світогляд. Життєві цінності ми збираємо вродовж життя і потрібно завжди залишатися вірним собі. Ніхто не вправі казати, яким чи якою дитина має бути. Доти, доки дії дитини не шкодять іншим і не порушують чужих кордонів - вона може бути собою.

За підтримки НКРЗІ в Україні запроваджується Національна дитяча «гаряча» лінія за номером 116 111

Із 1 червня 2017 року, у Міжнародний день захисту дітей Національна дитяча «гаряча» лінія, що функціонує на базі  Громадської організації «Ла Страда-Україна», запроваджує консультації за номером 116 111. Номер було рекомендовано виділити рішенням НКРЗІ №131 від 14.03.2017 для організації на мережах мобільного зв’язку. Українські мобільні оператори «Київстар» та «lifecell» за сприяння Української асоціації операторів зв’язку «Телас» першими виконали це рішення. Даний номер телефону є гармонізованим європейським номером та запроваджений у 26 європейських країнах для послуг з особливим суспільним значенням, а саме виключно для консультування дітей по телефону.

Цей номер телефону буде доступним з мобільних телефонів на всій території України та покращить доступ дітей до отримання консультацій, підвищить рівень їх безпеки та соціальної підтримки. Це є реалізацією принципів Конвенції ООН про права дитини та інших міжнародних зобов’язань України.

Виділення номеру 116 111 стало можливим завдяки міжнародній співпраці у сфері захисту прав дітей між CHI та Асоціацією «Спеціальна Група Мобільних технологій» (GSMA), членами якої є мобільні оператори «Київстар» та «lifecell». Це є прикладом інтеграції України у міжнародну кампанію щодо покращення доступу дітей до отримання консультацій на «гарячих» лініях - євроінтеграцією в дії.

Коментарі учасників прес-клубу «Запровадження загальноєвропейського номеру дитячої «гарячої» лінії 116 111 в Україні – крок назустріч дітям», що відбувся у Києві  30 травня 2017 року:

«Запровадження на телекомунікаційних мережах загального користування України номера 116 111 для організації телефонної «гарячої» лінії допомоги дітям» відповідає рішенню Комісії Європейських Співтовариств 2007/116/ЄC «Про резервування національних номерів, що починаються з «116» для гармонізованих послуг соціального значення». Гармонізація номерів необхідна для того, щоб такі послуги  стали доступними для всіх споживачів на загальноєвропейському просторі. Оператори рухомого зв’язку України реальними справами підтримують соціально важливі ініціативи суспільства щодо забезпечення дітей, які потребують уваги та захисту, телефонним зв’язком у надзвичайних для них ситуаціях» - Іван Хохотва, Директор департаменту зв’язку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
страничка с информацией обо мнеОбъявления Кривого Рога
TV-EL.RU
Глюки
Каталог webplus.info
Советы
БКНС
http://magiytantra.com.ua/24-kontakty/Рейтинг@Mail.ru
При копировании любой информации с сайта.
активная ссылка на magiytantra.com.ua обязательна
Copyright © 2011 
Cайт создан при подъержке администратора сайта WEBIS.ORG.UA

Заказать себе не дорогой но качественный сайт...